Jepet me qera BMW X5 duke filluar nga 50 euro dita Tirane

Makina me qera 25/01/2023 12:35 Post ID: 98913


Pagesa 50 Euro
Marka | Karburanti BMW
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2012
Kilometra 130,000
Qyteti - Zona Tirane - Rinas/Aeroporti
Adresa Rinas, Albania - Harta
Lexime 10

♣Jepet makina me qera duke filluar nga 50 euro dita.

◼Bmw X5 viti 2012 motorr 3.0 nafte , automatike

◼Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjtes se qerase ditore

📳📞Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit.