Jepet makina ML me qera duke filluar nga 35 Euro/Dita Tirane

Makina me qera 03/02/2023 09:39 Post ID: 58739


Pagesa 35 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2007
Kilometra 150,000
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 333

Jepet makina me qera duke filluar nga 35 Euro/Dita 

Mercedes-Benz ML 320 cdi, Viti 2007, Kambio Automatike 

Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore

📲📞Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

#car rental budget #car rental albania luxury #makina me qera full kasko #fuoristrada me qera #macchina a noleggio albania #il noleggio auto in Albania è affidabile