Jepet me qera Porsche Cayenne look Hamann duke filluar nga 70 Euro/Dita Tirane

Makina me qera 13/09/2023 16:12 Post ID: 57315


Pagesa

70 Euro

✴ Rezervime minimale 4 dite e lart
✴ Mundesi udhetimi Udhetime kombetare brenda shtetit
Marka Fuoristrade Porsche, Viti 2006 , Karburanti benzinee-gaz
Kambio Automatik
Kilomentra 180,000 Km
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 1229

Jepet makina me qera duke filluar nga 70 Euro/Dita 

Porsche Cayenne Hamann Sport, 4.5 Benzine-Gaz, kambio automatike 

Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore

Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

#porsche_me_qera #foristrada_me_benzine_gaz #porsche_cayenne #car_rental_albania_december #car_rental_albania_luxury #macchina_a_noleggio_albania #noleggio_auto_in_albania_x_matrimonio
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje makina me qera vlore jepet makina me qera makina me qera volkswagen polo me qera jeep minifurgone me qera airport scoda octavia makina me qera ne korce posche chevrolet jetta skoda ford fiesta makina me qera sarande bmw me qera bmw seria 4 makine me qera vlore e class evo e class me qera range rover i zi porche cayane audi for rent land rover 2012 range rover 2019 makina me qera e class beatle jepet golf 6 duke filluar nga 30 euro dita makina me qera volkwagen golf jepet me qera range rover rent e car jepet me qera benz 65 euro citroen picaso c class me qera makine me qera evo 350 me qera jepet golf 5 me qera tuareg shira aston martin for rent range rover me qera mercedes benz caravello seria 5 makina me qera ne pogradec opel makin 8 vendeshe taxi me qera jaguar car me qera okazion makina me 14 euro dita cadillak