Jepet me qera Porsche Cayenne duke filluar nga 70 Euro/Dita Tirane

Makina me qera 20/01/2023 15:41 Post ID: 57315


Pagesa 70 Euro
Marka | Karburanti Porsche
Karburanti Benzine-Gaz
Kambio Automatik
Viti 2006
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 1008

­čĺáJepet makina me qera duke filluar nga 70 Euro/Dita┬á

Porsche Cayenne, 4.5 Benzine-Gaz, kambio automatike 

Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore

­čô▓­čô×Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

#porsche_me_qera #foristrada_me_benzine_gaz #porsche_cayenne #car_rental_albania_december #car_rental_albania_luxury #macchina_a_noleggio_albania #noleggio_auto_in_albania_x_matrimonio