đŸ’„Makina me Qera E-class, Beatle, Toyota HiluxđŸ’„ Durres

Makina me qera 21/01/2023 22:12 Post ID: 50899


Pagesa 60 Euro
Marka | Karburanti Tjeter
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2007
Kilometra 250,000
Qyteti - Zona Durres - Currilat
Adresa Rruga e Deshmoreve, Durres, Albania - Harta
Lexime 132

Makina me qera Durres duke filluar nga 60 - 90 euro dita.

Makinat qe posedojme jane:
Volkswagen Beatle - automat, viti 2008 duke filluar nga 60 euro
Mercedes - Benz E- class, automat, viti 2007 duke filluar nga 70 euro
Toyota Hilux - manual, viti 06-07 duke filluar nga 70 euro
Mercedes - Benz E- class , automat, viti 2012 duke filluar nga 90 euro

Cmimet e makinave ndryshojne ne baze te kohezgjatjes se qerase dhe muajit.
Makinat jepen me qera nga +3 dite e me shume.