Job Offers in Tirana, Profession Recepsionist(M) , With experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 19/12/2022 17:34 Post ID: 93683


Payment

By Agreement

Pozicioni
Reception
Recepsionist(M), Work Experience: With experience
👷 Shift Work
Education Baze
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Address Rruga e Durresit, Tirana, Albania - Maps
Reads 565

ELER Hotel kerkon te punesoje

🙋‍♂️ Receptionist(M) me eksperience


✅Kriteret e punes:

⏳ Duhet te dije gjuhet Anglisht dhe Italisht 

 Kanditate me  eksperience te meparshme pune

😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

💥 Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


✅Ofrohet:

💰 Pagesa te kenaqshme

🍀 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍 Adresa: Rruga e Durrësit, perball gjimnazit "Qemal Stafa, Tiranë

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit, ose email: 
📨[email protected]

Ju mirepresim❕