Job Offers in Tirana, Profession Shitese , With experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 07/12/2023 22:09 Post ID: 197613


Payment

By Agreement

Pozicioni
Sales
Shitese, Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Profesionale
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 638

👉Njoftim pune, Shitese, Tirane Full time👉Kriteret:

-Aftesi shume te mira ne komunikim

-Aftesi shume te mira per te punuar dhe bashkepunuar ne grup

-Ndershmeri, besnikeri dhe korrektesi

- Me eksperience pune

- Njohuri shume te mira te gjuhes angleze

- Mosha max 40 vjece

-Te kete mbaruar arsimin e larte, Bachelor
👉Ofrojme:

👍 Kushte pune te mira

💶 Pagesa konkuruese ne treg
📍 Adresa: Tirane


📌 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit ose ne Whatsapp

😊 Ju mirepresim!