Job Offers in Tirana, Profession Shitese , Beginner/Little experience, Payment 40,000 Leke. Tirana

Job Offers 19/12/2023 20:02 Post ID: 197363


Payment

40,000 Leke

Pozicioni
Sales
Shitese, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Bachelor
Age 20-30 Vjece
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Rruga e Barrikadave, perball pasticeri Mon Amour - Maps
Reads 1979

📢 Qelbanix Store kerkon punesoje 2 vajza ne, pozicionin shitese.

✔ Nese te pelqen te punosh ne sektorin e modes atehere apliko tani.

👌 Kerkohen vajza energjike, kreative dhe me deshire dhe vullnet per te punuar e zhvilluar aftesite ne sektorin e shitjeve.

Eksperienca nuk eshte kriter.

👉🏻Kriteret:

• Mosha : 22 - 30 vjec

• Arsimi: I larte.

✅Ofrohet:

•⏳ Orari i punes : 09:00 - 15:00 & 15:00 - 22:00 (me rotacion turnesh)

•😊 1 dite pushimi ne jave.

•💸 Paga: 40.000 lek + sigurime. Ne baze te performances dhe afateve kohore paga rivleresohet.

🎯 Adresa: Rruga e Barrikadave, perball pasticeri Mon Amour.

Per me shume informacion kontaktoni ne WhatsApp ne numrin tone te telefonit:

🛎️Ju mirepresim!