Job Offers in Tirana, Profession operator ne gjuhet ANGLISHT / ITALISHT / FRENGJISHT / GJERMANISHT ANGLISHT / ITALISHT / FRENGJISHT / GJERMANISHT , Be Tirana

Job Offers 07/12/2023 20:28 Post ID: 196705


Payment

200,000 Leke

Pozicioni
Call Center Agent
operator ne gjuhet ANGLISHT / ITALISHT / FRENGJISHT / GJERMANISHT ANGLISHT / ITALISHT / FRENGJISHT / GJERMANISHT, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age 25-35 Vjece
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Don Bosko prane Viva Market , Tirane - Maps
Reads 2100

👉 Hey te duhet pune!

✨ Je ne vendin e duhur! ✨

⏩ Kompania ALOPRONTO SRL ofron paga baze me te larta se pjesa me e madhe e kompanive ne Shqiperi!

💰💸 Bonuse Ditore, Javore, Mujore si dhe 10% Commision per personat qe jane ne bonus Javor dhe kane performance te mire, pra nje konsulent i ri mund te fitoje rreth 150.000-200.000 leke ne muaj!

🥇 ALOPRONTO S.R.L nje kompani Italiane me dege ne Tirane tashme prej 2 vitesh po kerkon te rekrutoje individe te cilet zoterojne nje nga gjuhet: Italisht, Anglisht, Frengjisht, Gjermanisht.

👨‍💼👩‍💼 Nese keni eksperienca te meparshme ne kete sektor atehere ne ju sigurojme nje ambient ndryshe, Staf mikprites me njerez plot energji.

📈 Mundesi per te fituar shume pasi kompania eshte gjithmone ne krah te njerezve te cilet duan te rriten si dhe te fitojne shume para.

📌 Mund te jete bere e bezdisshme per ju qe te punoni ne pune qe ju duhet te 'Mashtroni' kliente per te fituar shume para sic jane FOREX-et, nese jeni gati ne ju ofrojme nje pune me stabilitet dhe mundesi per te fituar

🍀 me shume se ne FOREX si dhe siguri per jetegjatesi ne pune!

😊 Nese jeni bezdisur duke punuar ne kompani qe nuk ju vlersojne edhe pse mundoheni dhe punoni shume atehere nese beheni pjese e stafit tone ne ju sigurojme qe kjo gje te marre fund!

✅ Nuk ke eksperience por zoteron ne nivele shume te mira nje nga gjuhet e lartpermendura atehere mos nguro te aplikosh, pasi ne do sigurohemi qe ju te keni nje motiv te forte per te mos emigruar si pjesa me e madhe e te rinjeve ne vendin tone!

👉 Preferohet qe aplikuesit te jene rreth moshes 25-40 vjec📍Adresa: Don Bosko prane Viva Market , Tirane

📲 Cfare prisni Aplikoni tani!

📩 Email: [email protected]