Job Offers in Tirana, Profession KAMARIER , With experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 12/12/2023 21:58 Post ID: 195083


Payment

By Agreement

Pozicioni
Waiter
KAMARIER, Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Address Rruga Komuna e Parisit Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 1487

 Franco’s kerkon te punesoje Kamarier turni i 3

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.


Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Komuna e Parisit

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !