Job Offers in Tirana, Profession agjente recovery ne gjuhen Gjermane dhe Italiane dhe operator ne gjuhen Spanjolle dhe Greke , With experience, Payme Tirana

Job Offers 28/11/2023 13:48 Post ID: 193300


Payment

700 Euro

Pozicioni
Call Center Agent
agjente recovery ne gjuhen Gjermane dhe Italiane dhe operator ne gjuhen Spanjolle dhe Greke, Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Address Liceu - Maps
Reads 494

👉Mundesi punesimi per agjente  telefonike energjike dhe ambicioze per te punuar.

📌Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuhes Gjermanedhe Italiane 

-Recovery ne gjuhen Italiane dhe gjermane 

-Kerkohet  niveli mbi mesataren ne komunikim te gjuhes Gjermane dhe Italiane

📌Kerkohen operator ne gjuhen Spanjolle dhe Greke

Ofrohet :

🏘️- Ambiente pune komode, dinamike dhe sfiduese.
👨‍👩‍👧‍👦-Pozitivitet ne grup dhe asistenc gjate gjithe kohes 
⏳-Orari 10:00-19:00
💵-Paga 700 Euro plus Bonuse shkon deri ne 1500 Euro 
💸-Mundesi rritje profesionale.
🇩🇪-Fushata recovery ne gjuhen gjermane dhe % me e larta ne treg 
-Fushata ne recovery ne gjuhen italiane
💶- Pagesa per recovery 700 Euro dhe % me e larte ne treg 
 🔢- Live Leads dhe Hot Leads 
📆- Puna nga e hena - te premte

📲 Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne nr tone te telefonit ose ne adresen tone