Job Offers in Tirana, Profession Opertor ne gjuhen italiane , part- time , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 05/12/2023 19:00 Post ID: 192338


Payment

By Agreement

Pozicioni
Call Center Agent
Opertor ne gjuhen italiane , part- time, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Part-time job in the morning
Education Profesionale
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Rruga e Kavajes Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 2178

🔈Opertor ne gjuhen italiane , part- time

Po kerkoni nje pune te re ?

Po , mund te punosh ku te duash por jo ne cdo vend do gjesh nje ambient larg stresit dhe ambient bashkepunues !

🔷Apliko dhe fillo menjehere!🔷

Alpha Call eshte ne kerkim te :

📌50 operatore ( me ose pa eksperience)

📌4 team leader

📌Team leader + grup


Fushata outbound Telecom

Punohet vetem nga zyra !!!


🔸Orare part time 4 ose 6 ore ose dhe full time

Orare disponibel :

-10-14
-12-16
-10-16
-14-20
-16-20

🔸Pagesa : 300-450leke ora dhe bonuse deri ne 3500 leke per kontrat .

Apliko tani pak vende te lira !!

Adresa : Rruga e kavajes pas mullirit te vjeter prane qendres

📲📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirepresim!