Job Offers in Tirana, Profession Kamariere, Hostes , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 26/11/2023 19:41 Post ID: 187665


Payment

By Agreement

Pozicioni
Waiter
Kamariere, Hostes, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Shift Work
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Address Perballe Shkolles Baletit, tek BKT Rruga e eElbasanit - Maps
Reads 1212

💠Peshku i arte  kerkon te punesoje 

🤵‍♀️ Kamariere (f) Part time orari nga e hena deri te premte 18:30- 22:30, e shtune - e diele 13:00-22:00 

👩‍💻 Hostes (f) te menaxhoje dhe rrjetet sociale orari nga e hena deri te premten 18:30-22:30

E shtune - e diele 13:00-22:00


⏩Kriteret:

👉 Te jene etike ne pune

✅ Te kene aftesi te mira komunikuese 

📌 Kandidatet me ose pa  eksperience te meparshme pune


⏩Ofrohet: 

💸 Paga e kenaqshme

✅ Kushte te mira pune


📍Adresa: Perballe Shkolles Baletit, tek BKT  Rruga e eElbasanit


📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

◼Ju mirepresim❕