Job Offers in Tirana, Profession Kamariere, Banakiere, Kasiere , With experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 26/11/2023 20:18 Post ID: 187212


Payment

By Agreement

Pozicioni
Waiter
Kamariere, Banakiere, Kasiere, Work Experience: With experience
👷 Shift Work
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Rruga Barrikadave, Tirane - Maps
Reads 1350

☕ Orzo meal&more kerkon te punesoje:


👉 Kamariere me eksperience

👉Banakiere me eksperience

👉Kasiere mosha 25-35 vjec⏩ Kriteret e kandidateve:

🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe etike ne pune

😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet

📌 Te kene perkushtim gjate orarit te punes

✅Me eksperience te meparshme pune


⏩ Ofrohet:

💰💸 Pagesa te kenaqshme

✅ Kushte shume te mira pune

👉 Pune 8 orareshe me turne📍 Adresa: Rruga Barrikadave, Tirane📲📞 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit!
Ju mirepresim!