Job Offers in Tirana, Profession Banakier/e , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 21/11/2023 13:37 Post ID: 185999


Payment

By Agreement

Pozicioni
Barkeeper
Banakier/e, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Baze
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Vasil Shanto
Address Rruga Vasil Shanto ,Shqiperia - Maps
Reads 1033

⏩Eden Park kerkon te punesoje:

🍸 Banakier/e✅Kriteret e punes:

📌 Kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


✅Ofrohen:

💰 Pagese e kenaqshme

🙋‍♀️ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍 Adresa: Rruga Viktor Eftimiu, prane KESH, Vasil Shanto

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕