Job Offers in Tirana, Profession Edukatore , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 19/11/2023 23:17 Post ID: 183894


Payment

By Agreement

Pozicioni
Teacher
Edukatore, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Bachelor
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Address Pazari i Ri, Tirane - Maps
Reads 2994

 Ofrohet vende pune per:

- Edukatore📌  KRITERET:

✅ Me ose pa  eksperience pune 

🌟 Te jene etike dhe te sjellshme si me stafin e punes dhe femijet

⏩OFROJME:

💰Page te kenaqshme 

😊Kushte te mira pune dhe ambient mikprites


📍ADRESA : Pazari i Ri, Tirane

📳📞Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrin tone te telefonit ose ne WhatsApp!