Job Offers in Tirana, Profession Operatore , With experience, Payment 1,200 Euro. Tirana

Job Offers 05/12/2023 16:13 Post ID: 177167


Payment

1,200 Euro

Pozicioni
Call Center Agent
Operatore, Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Bachelor
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Stacioni i trenit kompleksi USLUGA - Maps
Reads 3365

💻Kerkohen operatore Forex ne gjuhen:

ITALIANE
ANGLEZE
GJERMANE

ME EKSPERIENC

👉🏻OFROHET

💸PAGA BAZE 1200 EURO

✅Mikepritje dhe asisitence gjate procesit te punes nga grupi.

👩🏻‍💻Kushte shume komode pune Orari 10:00-19:00


☎️📥Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne Whatsapp