Job Offers in Tirana, Profession Banakiere , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 22/09/2023 11:02 Post ID: 175964


Payment

By Agreement

Pozicioni
Barkeeper
Banakiere, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Drejtoria e policise, Myslym shyri - Maps
Reads 138

Bar Friends book house kerkon te punesoje:

🍸 BanakiereKriteret e punes:

📌 Kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


Ofrohen:

💰 Pagesa te kenaqshme + siguracione

🙋‍♀️ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📌 1 dite ne jave pushim 

👉 Perfshihet dhe 1 vakt ushqim 📍 Adresa: Drejtoria e policise, Myslym shyri📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕