Job Offers in Tirana, Profession Barist/e, Ndihmes kuzhunier/e, Kamarier/e dhe Kasiere , No Experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 22/10/2023 14:06 Post ID: 175646


Payment

By Agreement

Pozicioni
Barist/e, Ndihmes kuzhunier/e, Kamarier/e dhe Kasiere, Work Experience: No Experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Rinas/Tirana Airport
Address Rinas , Shqiperi - Maps
Reads 1216

📌Ofrohet  mundesi punesimi per:

- Barist/e

- Kasiere

- Ndihmes Kuzhinier/e

- Kamarier/e

✅Kriteret e punes:


🔸Me ose pa eksperience te meparshme pune

🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jete e shkathet dhe pozitive


👉 Ofrohen:

👩🏻‍💻 kushte te mira pune.

💸  Paga e kenaqshme

🚖 Sherbim transporti📍Adresa
:Rinas, Tirane

📞 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose WhatsApp

😊 Ju mirepresim!
Afati i fundit i aplikimit: 20/10/2023 17:25