Job Offers in Durres, Profession Operator telefonik Turizem dentar te gjuhes italiane , Beginner/Little experience, Payment 500 Euro. Durres

Job Offers 19/10/2023 13:24 Post ID: 175431


Payment

500 Euro

Pozicioni
Operator telefonik Turizem dentar te gjuhes italiane, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Durres - Qender
Address Pallati Kultures, Durres - Maps
Reads 696

📣 Kerkohen operator telefonik Turizem dentar te gjuhes italiane part time dhe full time

✅ Kerkohet:


🔝 Njohuri te mira te gjuhes perkatese
💼 Kandidatet me ose pa eksperience pune ne cc
🙋‍♀️ Energjik dhe me deshire per pune

✅ Ofrohet

-⛱️fundjava pushim
-💸paga 500Euro + bonus
-     Transporti i perfshire per te interesuarit nga Kavaja

👉🏼Nuk pranojme pune nga shtepia

📍Vendodhja: Pallati Kultures, Durres
📲 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose WhatsApp
😊 Ju mirepresim !