Job Offers in Tirana, Profession Kamarier/e , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 21/09/2023 21:03 Post ID: 175422


Payment

By Agreement

Pozicioni
Waiter
Kamarier/e, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Address Pazari i Ri, Tirane - Maps
Reads 172

📢Bar Vinoteke Afa ofron pozicion pune si: 

🍧 Kamarier/e


⏩ Kriteret e kandidateve:

🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe me etike profesionale

😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet

📌 Te kene perkushtim gjate orarit te punes


⏩Ofrohet:

💸 Pagesa te kenaqshme 

⚡ Ambjent komod dhe kushte te mira pune

📍 Adresa: Pazari i Ri, Tirane

📲📞 Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit!
Ju mirepresim!