Job Offers in Tirana, Profession Ndihmes Ekonomiste , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 22/10/2023 23:33 Post ID: 175013


Payment

By Agreement

Pozicioni
Economist
Ndihmes Ekonomiste, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Bachelor
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Rruga Siri Kodra Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 5082

Hidrosanitare Dori Design kerkon te punesoje Ndihmes Ekonomiste


āœ…Kriteret e punes:

šŸ”“ Kandidatet me ose pa eksperience puneĀ 

šŸ”“Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

šŸ”“Te jene te shkathet dhe me etike profesionaleĀ 


šŸ‘‰šŸ»Ofrohet:

šŸ’µĀ Pagesa e kenaqshme + siguracione

-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

šŸ“Adresa: Rruga Siri KodraĀ 

Ā šŸ“²šŸ“žPer me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresimā•