Job Offers in Tirana, Profession Kamarier te kete njohuri dhe ne banak , With experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 17/10/2023 18:27 Post ID: 174665


Payment

By Agreement

Pozicioni
Waiter
Kamarier te kete njohuri dhe ne banak, Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Brryli
Address Rruga Bardhyl Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 752

Kerkohet Kamarier per turnin e pare (te njoh dhe beje dhe banakun).

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   👉Te kene eksperience te meparshme pune.

   👉Te mos kene angazhime te tjera, te jene te denje per pune.

   😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

   

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga Bardhyl, Tirane

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 18/10/2023 12:12