Job Offers in Tirana, Profession Pjatalarese , No Experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 18/10/2023 16:52 Post ID: 174601


Payment

By Agreement

Pozicioni
Dishwasher
Pjatalarese, Work Experience: No Experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Blloku, Tirane - Maps
Reads 944

Kerkohet :

🍽 Pjatalarese 👉🏻Ofrohet:


💵 Pagesa e kenaqshme

Nje dite ne jave pushim ✅ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍Adresa: Blloku, Tirane

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.


Ju mirepresim❕
Afati i fundit i aplikimit: 18/10/2023 08:15