Job Offers in Tirana, Profession -Kasiere -Kamarier/e -Sanitare -Fastfoodier -Motorrist , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 30/09/2023 13:37 Post ID: 174530


Payment

By Agreement

Pozicioni
Waiter
-Kasiere -Kamarier/e -Sanitare -Fastfoodier -Motorrist , Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address 21 Dhjetori,Tirane - Maps
Reads 846

⏩ Likos Burger Ofron Vende te Lira Pune

-Kasiere
-Kamarier/e
-Sanitare
-Fastfoodier

-Motorrist✅Kriteret e punes:

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale

🍀 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕


Afati i fundit i aplikimit: 31/09/2023 08:59