Job Offers in Tirana, Profession Kuzhinier, Kamariere, Banakier, Ndihmes Banakier, Sanitare , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 17/10/2023 20:58 Post ID: 174110


Payment

By Agreement

Pozicioni
Cook
Kuzhinier, Kamariere, Banakier, Ndihmes Banakier, Sanitare, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Kompleksi Square 21 - Arlis - Maps
Reads 2091

📣 Naya Resto Lounge kerkon te punesoje:

🤵‍♂️ Kuzhinier

🤵‍♀️ Kamariere

🍸 Banakier

🤵‍♂️ Ndihmes Banakier

🍽 Sanitare


⏩Kerkohet:

👉Te jene etike gjate punes

😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese 

📌Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune

⏩Ofrohet:

💰 Page e kenaqshme 

Kushte te mira pune.

📍Adresa: Kompleksi Square 21 - Arlis 

📲📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit + ose ne WhatsApp

😊 Ju mirepresim!