Job Offers in Tirana, Profession Banakier/e , With experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 24/09/2023 13:07 Post ID: 173400


Payment

By Agreement

Pozicioni
Barkeeper
Banakier/e, Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Vasil Shanto
Address Rruga Viktor Eftimiu, prane KESH, Vasil Shanto - Maps
Reads 393

Eden Park kerkon te punesoje:

🍸 Banakier/eKriteret e punes:

📌 Kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


Ofrohen:

💰 Pagesa te kenaqshme 

🙋‍♀️ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍 AdresaRruga Viktor Eftimiu, prane KESH, Vasil Shanto

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕