Job Offers in Tirana, Profession Kamarier/e, Banakiere , With experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 23/09/2023 15:13 Post ID: 173398


Payment

By Agreement

Pozicioni
Waiter
Kamarier/e, Banakiere, Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Rruga Jordan Misja Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 323

📢Bar Blin kerkon te punesoje

🤵‍♂️ Kamarier/e

🤵‍♀️ Banakiere (mosha mbi 30 vjec)


⏩ Kriteret e kandidateve:

-Lokali eshte lokal familjar me xhiro te kenaqeshme per bakshishe dhe per rrogen

 -Te kete eksperience te meparshme pune

 -Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet

 -Te jete i shkathet dhe pozitiv

 -Te jete korrekt dhe etik ne pune


⏩Ofrohet:

💸 Pagesa te kenaqshme + Siguracione

⚡ Ambjent komod dhe kushte te mira pune

📍 Adresa: Rruga Jordan Misja 

📲📞 Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit!
😊 Ju mirepresim!