Job Offers in Tirana, Profession Kamarier/e, Banakier/e, Sanitare , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 12/10/2023 18:16 Post ID: 173294


Payment

By Agreement

Pozicioni
Kamarier/e, Banakier/e, Sanitare, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Perballe piceri Era tek ish blloku - Maps
Reads 1097

 Dea Cafe kerkon te punesoje:

👉 Kamarier/e

👉 Banakier/e

👉 Sanitare


 Kriteret e kandidateve:

🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe etike ne pune

😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet

📌 Te kene perkushtim gjate orarit te punes

✅Me ose pa eksperience te meparshme pune


⏩ Ofrohet:

💰💸 Pagesa te kenaqshme + siguracione

✅ Kushte shume te mira pune


📍 Adresa: Perballe piceri Era tek ish blloku

📲📞 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit!
Ju mirepresim!