Job Offers in Tirana, Profession Operator ne gjuhen italiane , Beginner/Little experience, Payment 80,000 Leke. Tirana

Job Offers 12/10/2023 20:30 Post ID: 173111


Payment

80,000 Leke

Pozicioni
Call Center Agent
Operator ne gjuhen italiane, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age 20-30 Vjece
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Bllok, Tirane - Maps
Reads 1739

☎️☎️Mos u largo nga Shqiperia!

✅ Ti mund te behesh shume i suksesshem dhe i plotesuar ekonomikisht ketu ne vendin tend afer familjes tende

💜 Kompania prej vitesh ne treg, prej vitit 2017 tashme ne tregun e telekomunikacionit dhe call center per gjuhen italiane po zgjeron hapesirat e saj dhe kerkon staf per operatore call center gjuha italiane. Ne ndryshe nga te tjeret duam te rrisim dike nga 0,pa i ngarkuar barren mbi supe te fjales “eksperience”.

📌 Nese di italisht mire,ke ose ske eksperience ne call center,mjafton te jesh mbi 18 vjec dhe tek ne mund te punesohesh me kontrate te rregullt pune,sigurime dhe ambjent komod ku puna nuk shnderrohet ne nje 8-oraresh te merzitshem,por ne vendin ku ti do nisesh rrugetimin e suksesit tend te se ardhmes.

💰 Paga 60,000-80,000 Leke

👉 Mosha e kantidateve deri ne 27 vjec


✅ Kjo mund te jete nje drite qe do te ndryshoje jeten tende.Telefono dhe ndoshta pas dy vitesh do jesh menaxher/e ne krye te nje grupi prej 20 a me shume vetash e do kesh page me te mire se ne Gjermani ose Angli.

🙂Fillo me ne,behu guri i rend ne vend te vet! Mos u largo nga Shqiperia!

📝 Dergoni nje Cv ne numrin e poshtenuar per te lene nje takim 

😊 Ju mirepresim !