Job Offers in Tirana, Profession Kamarier/Banakier , With experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 21/09/2023 14:40 Post ID: 172351


Payment

By Agreement

Pozicioni
Waiter
Kamarier/Banakier , Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Address Rruga Zef Jubani prane Stadiumit Dinamo - Maps
Reads 318

💠ROMA DO bar kafe kerkon te punesoje:

🤵‍♂️ Kamarier/Banakier( ti beje te dyja pozicionet)◼Kriteret:

👉 Te jene etike gjate orarit te punes

✅ Te kene aftesi te mira komunikimi dhe bashkepunimi

📌 Disponibilitet per te punuar me turne te alternuar

👉 Kandidate me eksperience te meparshme pune

◼Ofrohet:

💸 Paga e kenaqshme

✅ Kushte shume te mira pune📍Adresa: Rruga Zef Jubani prane Stadiumit Dinamo📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

😊 Ju mirepresim !