Job Offers in Tirana, Profession agjente ne gjuhet:Anglisht,Spanjisht,Gjermanisht dhe Frengjisht , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 03/10/2023 21:42 Post ID: 171829


Payment

By Agreement

Pozicioni
Call Center Agent
agjente ne gjuhet:Anglisht,Spanjisht,Gjermanisht dhe Frengjisht , Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Qender, Tirane - Maps
Reads 2821

πŸ“£ Jeni duke kerkuar nje pune me te ardhura me te larta dhe rritje profesionale ne baze te aftesive tuaja??

πŸ“ŒJeni ne vendin e duhur. Kompania jone eshte duke rekrutuar persona ambicioze, me ose pa eksperience ne gjuhet:

πŸ‡¬πŸ‡§ Anglisht

πŸ‡©πŸ‡ͺ Gjermanisht

πŸ‡ͺπŸ‡Έ Spanjisht

πŸ‡«πŸ‡· Frengjisht


βœ… Ofrojme:
- Kushte pune ne baze te Legjislacionit Shqiptar
- Orar fleksibel (Full time dhe Part time)
- Trajnime per personat pa eksperience, si dhe per ata qe synojne rritje profesionale te metejshme.
- Ambjent komod dhe grupe plot energji
- Bonuse te larta ditore, javore dhe mujore

πŸ‘‰ Per me shume informacion kontaktoni ne: [email protected]
πŸ“² Ne whatsapp ose ne numrin tone te telefonit.