Job Offers in Tirana, Profession Kuzhinier, Kamarier/e, Banakier , Beginner/Little experience, Payment 60,000 Leke. Tirana

Job Offers 08/10/2023 20:39 Post ID: 171425


Payment

60,000 Leke

Pozicioni
Cook
Kuzhinier, Kamarier/e, Banakier, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Lumi Lana/ Bulevard
Address Rruga Irfan Tomini Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 974

👉Amo Bar ofron mundesi punesimi per:


👨‍🍳 Kuzhinier

🤵‍♂️🤵‍♀️  Kamarier/e

🤵‍♂️ Banakier✅ Kriteret e punes:


💼 Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune

😊 Te jene te sjellshem dhe me etike pune

👉 Te jene te shkathet dhe te komunikueshem✅Ofrohet:


💰 Pagesa  Kamarier/e 40,000 Leke

💰 Pagesa  Banakier 60,000 Leke

🙋‍♀ Ambient komod dhe kushte shume te mira pune📍Adresa: Rruga Irfan Tomini

📲📞Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit ose ne WhatsApp!
😊 Ju mirepresim!