Job Offers in Tirana, Profession Ndihmes Kuzhiniere /Pjatalarëse , Beginner/Little experience, Payment 65,000 Leke. Tirana

Job Offers 26/11/2023 20:56 Post ID: 171090


Payment

65,000 Leke

Pozicioni
Cook
Ndihmes Kuzhiniere /Pjatalarëse, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Lumi Lana/ Bulevard
Address Mbrapa Ish Ekspozites Shqiperia Sot - Maps
Reads 1669

Restorant Tepelena kerkon te punesoje:

-Ndihmes kuzhiniere

- Pjatalarëse (me dy turne 8:00-16:00 dhe 14:00-22:00 )


⏩Kerkohet:

👉Te jene etike gjate punes

😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese

📌Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune


⏩Ofrohet:

💰 Page 65,000 Leke

⚡Kushte te mira pune.

👉 4 dite pushim ne muaj📍Adresa: Mbrapa Ish Ekspozites Shqiperia Sot

📲📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!
Ju mirepresim!