Job Offers in Himara, Profession Kamarier Bar, Ndihmes Kamarier, Banakier , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Himara

Job Offers 06/10/2023 16:43 Post ID: 170902


Payment

By Agreement

Pozicioni
Barkeeper
Kamarier Bar, Ndihmes Kamarier, Banakier, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Himara - Qender
Address Himare,Shqiperia - Maps
Reads 295

📣 Himara 28 Kerkon Te Punesoje : 

🤵‍♂️ Kamarier Bar

🤵‍♂️ Ndihmes Kamarier

🤵‍♂️ Banakier


✅ Kriteret e Kandidateve 

️Preferohen meose pa eksperience pune

️Te jene pozitiv dhe te sjellshem me stafin dhe klientet

️Te jene korrekte dhe serioze ne pune


👉🏻Ofrohet:

💰 Paga shume e mire 

✅ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍Adresa: Himare

📲📞 Kandidatet mund te kontaktojne ne numrin e telefonit.