Job Offers in Tirana, Profession Kamarier/e , With experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 23/09/2023 05:23 Post ID: 169738


Payment

By Agreement

Pozicioni
Waiter
Kamarier/e, Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Rruga Nikolla Jorga, Mbrapa Ish Ekspozites Shqiperia Sot, - Maps
Reads 515

📣 Gjinokastra Restorant kerkon te punesoje:

🤵🤵‍♀️  Kamarier/e Restoranti


✅Kriteret e punes:

💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet


👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


✅Ofrohet:

🙋‍♂️ Kushte te mira pune

😊Staf mikprites

📌Adresa: Rr. Nikolla Jorga, Mbrapa Ish Ekspozites Shqiperia Sot,

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

😊 Ju mirepresim❕