Job Offers in Tirana, Profession Operator/Team Leader/Rention , Beginner/Little experience, Payment 1,000 Euro. Tirana

Job Offers 01/10/2023 21:06 Post ID: 168997


Payment

1,000 Euro

Pozicioni
Call Center Agent
Operator/Team Leader/Rention, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Address Sheshi Zogu i Zi Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 4183

🗣️ Flet Anglisht dhe Spanisht mire ose ke eksperience ne fushatat Forex?

💰 Deshironi financa me te mira ?

✅ Bashkohu me ekipin e eksperteve

👉🏻 Kerkohen te punesohen

-Team Leader/e

-Operator/e

-Retention

Canada – orari 15:00 – 00:00
Spanje – Orari 10:00 – 19:00

👉🏻 Kualifikimet:

• Preferohen te kene eksperience pune, por jo kriter I domosdoshem
• Te kene njohuri te mira te gjuhes
• Te kene aftesi te mira komunikuese
• Te jene te afte te punojne ne grup
• Paga Baze mbi 1000 euro me bonuset me te mira


☎️📥 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit 

📌 Adresa: Zogu i zi, Tirane Albania