Job Offers in Tirana, Profession Krepier/e , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 24/09/2023 10:35 Post ID: 168146


Payment

By Agreement

Pozicioni
FastFood-ier
Krepier/e, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Rruga Myslym Shyri dhe Bllok - Maps
Reads 341

Kreperi Milano ofron mundesi punesimi per Krepier/e
âś…Kriteret e punes:


đź”´kanditatet me ose pa eksperience te meparshme pune

đź”´Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉🏻Ofrohet:

đź’µ Pagesa e kenaqshme

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites
đź“ŤAdresa:Rruga Myslym Shyri dhe Bllok

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresimâť•