Job Offers in Tirana, Profession Infermiere , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 26/09/2023 17:48 Post ID: 167313


Payment

By Agreement

Pozicioni
Nurse
Infermiere, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Master
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Rruga Islam Alla Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 2423

👩🏻‍🔬 Klinika Vera-VIRHOV kerkon te punesoje Infermiere me kohe te plote 8 oreKriteret e punes:

🔴 Te kete perfunduar ciklin Master

🔴Me ose pa eksperience te meparshme pune

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale

🔴 Te jete e licensuar
👉🏻Ofrohet:


💵 Pagesa shume e kenaqshme

⚡ Ambjenti i punes eshte promovues dhe mjaft pozitiv.


✅ Kerkohet te kene me vete:

👉 Licencen

👉Karten e Identitetit

👉 CV


📍Adresa: Rruga Islam Alla

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

😊 Ju mirepresim❕