Job Offers in Tirana, Profession Banakier, Kamarier Bar, Kamarier Restoranti, Ndihmes Picier , With experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 21/09/2023 20:45 Post ID: 166700


Payment

By Agreement

Pozicioni
Waiter
Banakier, Kamarier Bar, Kamarier Restoranti, Ndihmes Picier, Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Rruga e kavajes kompleksi Square 21 - Maps
Reads 670

✅Pizzarte ofron mundesi punesimi per:

🍸 Banakier

🤵‍♂️ Kamarier Bar

🤵‍♂️ Kamarier Restoranti

🍕 Ndihmes Picier✅Kriteret e punes:


🔸Te kete eksperience te meparshme pune

🔸Te jete i sjellshem dhe i qeshur me stafin dhe klientet

🔸Te jete i shkathet dhe pozitiv👉🏻Ofrohet:


💵 Paga e kenaqshme

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites
📍Adresa: Rruga e kavajes kompleksi Square 21, Zona e ish parkut te autobuzave
☎️📥Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit


🛎️Ju mirepresim!