Job Offers in Tirana, Profession EKONOMISTE (full time) , With experience, Payment 60,000 Leke. Tirana

Job Offers 24/11/2023 20:31 Post ID: 164203


Payment

60,000 Leke

Pozicioni
Economist
EKONOMISTE (full time), Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Master
Age 30-40 Vjece
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Rruga Muhamet Gjollesha Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 1445

ENZO ATTINI kerkon te punesoje nje EKONOMISTE (full time)

KERKESAT E PROFILIT:
1-Te kete mbaruar fakultetin ekonomik.
2-Te kete eksperience pune si ekonomiste.
3-Te kete bere kursinin e fiskalizimit
4-Te dije te punoje ne menyre perfekte me programin Financa 5 dhe ne exel.
5- Preferohet te kete pasur eksperience ne zyre kontabiltietit.
6- Pagesa 60000 lek

Nuk do te meren parasysh CV pa eksperience te plote pune si Ekonomiste !

Te interesuarat mund te dergojne nje CV ne adresen emailit te poshte shenuar:
EMAIL: [email protected]

Suksese!Afati i fundit i aplikimit: 04/12/2024 11:13