Job Offers in Tirana, Profession OPERATOR/E ITALISHT DHE GREQISHT , Beginner/Little experience, Payment 600 Euro. Tirana

Job Offers 28/11/2023 20:09 Post ID: 159252


Payment

600 Euro

Pozicioni
Call Center Agent
OPERATOR/E ITALISHT DHE GREQISHT, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age 18-28 Vjece
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 6623

 📣 GENERAL RECRUIT eshte ne kerkim te te rinjve me vullnet dhe ambicie per te punuar.
👉 Kerkohen Operator/e Telefonik/e ne gjuhen: ITALIANE dhe GREKE

👉 OFROHET:
💰 Page baze + Bonuse (ditore,javore,mujore)
📌 Ambjente super komode dhe me standarte europiane
😊 Staf mikprites dhe i gatshem per te dhene ndihme ne rastet e kerkuara
⏰ Orari Full-Time dhe Part-Time
✅ Dite pune nga E Hena – Te Premte
📌 Festa Zyrtare pushim
✈️ Udhetime turistike me stafin

👉 MJAFTON TE JENI NJOHES TE GJUHES ITALIANE QE TE BEHENI PJESE E JONA.

✅ EKSPERIENCA NUK ESHTE KUSHT!!!
📌 APLIKONI TANI, VENDET JANE TE LIMITUARA!!!
📞Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, WhatsApp ose ne adresen tone te email:[email protected]

😊 Ju mirepresim !