Job Offers in Tirana, Profession hr manager, appointment setter,agjent shitje , Beginner/Little experience, Payment 40,000 Leke. Tirana

Job Offers 09/07/2023 19:33 Post ID: 151902


Payment

40,000 Leke

Pozicioni
hr manager, appointment setter,agjent shitje, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Bachelor
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Address Kompleksi ARLIS te farmacia 10 - Maps
Reads 419

Prime media kerkon te rekrutoje :
- Appointment setters me eksperience , turni i pare (Gjuha Anglisht)
- Agjente shitje , turni i pare, me/pa eksperience. (Gjuha Italisht)

Ofrojme :
Kontrate pune te rregullt sipas kodit te punes
Kushte bashkekohore
Page dhe bonuse sipas sistemit amerikan
Trajnim i paguar
Pagesa me marreveshje sipas eksperiences
Mundesi rritje ne nivel internacional.

Te presim ti bashkohesh skuadres me PRIME ne qytet!
Adresa: Kompleksi ARLIS te farmacia 10
[email protected]
Cel.:

Afati i fundit i aplikimit: 01/09/2024 15:03