Job Offers in Tirana, Profession Shitese , With experience, Payment 40,000 Leke. Tirana

Job Offers 03/12/2023 18:16 Post ID: 140733


Payment

40,000 Leke

Pozicioni
Sales
Shitese, Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Bachelor
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Address Rruga e Elbasanit Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 4460

📢  Kancelari Papirus kerkon te punesoje:

-2 Shitese 


✅ Kriteret per aplikantet:

-Te kene mbaruar arsimin e larte ose te jene ne vazhdim te tij

-Te kene njohuri te gjuhes angleze

-Te kene njohuri kompjuterike ne perdorimin e programeve baze Microsoft


✅ Ofrohen:

🍀 Kushte te mira pune dhe mundesi rritjeje dhe zhvillimi te aftesive ne pune!

🍀 Mundesi rritje page bazuar ne eksperience dhe performance📍Adresa : Tirane, Rruga Elbasanit, ngjitur me shkollen e mesme te gjuheve te huaja "Asim Vokshi"

📲Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp!

Ju mirepresim!