Job Offers in Tirana, Profession Retention dhe Agjente Telefonik ne gjuhen Italiane. , With experience, Payment 700 Euro. Tirana

Job Offers 25/06/2023 18:58 Post ID: 136573


Payment

700 Euro

Pozicioni
Call Center Agent
Retention dhe Agjente Telefonik ne gjuhen Italiane., Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Baze
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Shkolla Petro Nini Luarasi Tirane - Maps
Reads 467

πŸ“Œ Deshironi nje pune me te ardhura te kenaqshme?
πŸ—£οΈ FX Solution Company ofron vende pune per

Retention dhe Agjente Telefonik ne gjuhen Italiane.

πŸ‘‰πŸ» Ofrojme:
πŸ’Έ Pagese baze 600 Euro per Agjente Telefonik dhe cmime te larta per cdo FTD duke bere te mundur te ardhura mbi 1500 Euro.
πŸ’Έ Pagese baze 700 Euro per Retention + % me te larta ne treg.
βœ… Kushte shume te mira pune.
πŸ’° Bonuse ditore, javore, mujore.
πŸ‘©πŸ»β€πŸ’» Ambjent motivues, mirekprites dhe bashkepunues.
πŸ–οΈ Fundjava pushim.
πŸ“ Kontrate te rregullt pune dhe sigurime sipas legjislacionit ne fuqi.

πŸ‘‰πŸ» Kerkohet:
πŸ—£οΈ Aplikantet te jene njohes te mire te gjuhes Italiane.
〽️ Eksperience e meparshme ne Call Center.
πŸ₯‡ Ambicie dhe deshire per te fituar sa me shume te ardhura.
⏳ Disponibilitet per te punuar full time ( 10 a.m – 7 p.m )

🎯Adresa: Shkolla Petro Nini Luarasi Tirane.

☎️πŸ“₯Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit

πŸ›ŽοΈJu mirepresim!
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje back office it helpdesk job offers call center english work from home call center inbound influencer front back end web developer marketing manager jobs in albania fitness trainer job offers in shkoder horeka manager sales manager human resources manager le bon bakery pastry balfin group drawer grill job offers in lezhe account manager job offers in lushnje pizza maker it technician project manager construction seo specialist notary mechanic chemical engineer job offers in tirana physiotherapist fisherman bodyguard security civil litigation lawyer photographer cameraman guard marlboro vodafone shop data network travel agency work in albania twist bar cta groups flamingo bar specialized trainer content writer clothesmaker hairdresser barber esthetician marketing online ios android app programmer bar fox esthetician