Job Offers in Tirana, Profession Operator Sherbim ndaj klientit italisht, spanjisht , With experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 16/06/2023 06:16 Post ID: 134343


Payment

By Agreement

Pozicioni
Call Center Agent
Operator Sherbim ndaj klientit italisht, spanjisht, Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Baze
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Rruga Abdyl Frasheri Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 972

📌 Po kerkoni nje pune te re?
📌 Punesohuni ne Avedo Tirana si


-operator i sherbimit ndaj klientit ne italisht dhe spanjisht

👉🏻 Perfitimet tuaja


• pune e sigurt full-time ose part-time
• hyrje e lehte dhe e shpejte permes familjarizimit te shpejte dhe trajnimit me pagese
• Nje game te gjere zbritjesh per punonjesin
• ekip shume i motivuar, i kendshem dhe bashkepunues

👉🏻 Detyrat tuaja


• perpunimi telefonik i pyetjeve per produktet, faqen e dyqanit, procesin e porositjes dhe ndjekjen e postes
• asistimi i klienteve gjate procesit te porositjes
• perpunimi kompetent dhe i plote i kerkesave te klienteve
• garantimi i kenaqesine e klientit

👉🏻 Profili juaj


• Njohuri shume te mira te gjuhes angleze (e detyrushme) DHE te gjuhes spanjolle ose italiane (te shkruar dhe te folur)
• Njohuri te mira pune te MS Office
• Preferohet pervoje ne shitje dhe telemarketing, te mirepritur edhe ne nivelin fillestar
• i/e sigurt dhe profesionist/e ne biseden telefonike
• objektiv, miqesor dhe komunikues

🎯 Nese ndodheni ne Tirane dhe jeni te interesuar te punoni per nje kompani mode, kjo eshte mundesia e duhur per ju!
✅ Kompania Avedo Albania eshte ne kerkim te operatoreve ne sherbimin ndaj klientit ne gjuhet italisht dhe spanjisht.

〽️ Mos humbni kohe dhe aplikoni per kete pozicion pune.

Procesi i aplikimit eshte teresisht dixhital dhe nuk ju merr shume kohe.

Te interesuar? Ne jemi ne pritje te aplikimit tuaj! Nese keni pyetje, mos hezitoni te na kontaktoni.

🎯Adresa:: Rruga "Abdyl frasheri", EGT-Tower, P. 11/1, Kati 2, Tirane, Albania

☎️📥[email protected]