Job Offers in Tirana, Profession Arkitekt , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 17/04/2023 22:25 Post ID: 122189


Payment

By Agreement

Pozicioni
Architect
Arkitekt, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Bachelor
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Rruga e Kosovareve Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 272

Claud Architects kerkon Senior dhe Junior Arkitekt!

Nese je ne vitin e fundit te diplomimit apo je nje Arkitekt me eksperience qe po kerkon të punë, apliko tani.

Dergo CV ne email: [email protected] ose kontakto ne numrin e telefonit: .

Ju mirpresim!!