Job Offers in Tirana, Profession operator/e ne gjuhet Frenge ose Gjermane , With experience, Payment 550 Euro. Tirana

Job Offers 12/10/2023 16:47 Post ID: 117781


Payment

550 Euro

Pozicioni
Call Center Agent
operator/e ne gjuhet Frenge ose Gjermane, Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Baze
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Don Bosko - Maps
Reads 3947

📌Po kerkoni nje menyre si te fitoni te ardhura te larta?


 Behu pjese e nje skuadre energjike!
👥 Mjafton te keni njohuri mbi gjuhet si meposhte:

-GJERMANISHT
-FRENGJISHT
-SPANJISHT
-ITALISHT

👉🏻 Cfare ofrohet?

💸 Page baze + Bonuse shume te larta (ditore/javore/mujore).
. Orar pune Full Time dhe Part-Time (Frengjisht, Gjermanisht)
💰Trajnim te paguar.
🏖️Udhetime te ndryshme turistike.
👩🏻‍💻 Ambient pune shume komod.


🛎️APLIKO TANI ne WhatsApp ose ne adresen e EMAIL

☎️📥 [email protected]