Cars for sale in Tirana, Porsche, 2019 Benzine,Kambio Automatik Payment 115,000 Euro. Tirana

Cars for sale 28/11/2023 19:02 Post ID: 189199


Payment

115,000 Euro

Brand Car-vehicles Porsche, Year 2019 , Fuel gasoline
Transmission Automatik
Kilometers 50,000 Km
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Astir, Tirane, Shqiperi - Maps
Reads 240

🚗 Shitet makina Porsche Panamera Turbo 2019

⏳ Porsche Panamera Turbo

⛽ 4.0 Benzine✨ 550 HP

🚗 Opsionet : Baxho , Bluetooth , Sensor parkimi , Sensor Blindspot , Stopa Dynamic , Navi , Sedilje ngrohje para mbrapa !

🦼 4 Goma te reja te pavendosura, te gjitha sherbimet e kryera !

📝 Dogana e Paguar

🔧 53,000 km Origjinale

🥇 Super Full Option

💰 Cmimi : 115,000 euro (i diskutueshem)

👨‍🔧Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe fizike  mund ta kontrolloni me mekanikun tuaj! 

📍 Adresa: Tirane, Shqiperia

📲📞 Per te pare makinen nga afer ose informacione te tjera, ju lutem na kontaktoni ne numrin tone te telefonit !