Cars for sale in Tirana, Mercedes-Benz, 2012 Benzine,Kambio Automatik Payment 17,777 Euro. Tirana

Cars for sale 23/11/2023 20:58 Post ID: 187961


Payment

17,777 Euro

Brand Car-vehicles Mercedes-Benz, Year 2012 , Fuel gasoline
Transmission Automatik
Kilometers 180,000 Km
City - Zone Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite
Address Nela 6, Yzberisht, Tirane, Shqiperia - Maps
Reads 257

🚗 Shitet makina Mercedes Benz CLS 2012

⏳ Mercedes Benz CLS 550 Biturbo, JO-4 Matic

⛽ 550 Benzine

🚗 Opsionet : Baxha xhami, Bluetooth, Pilot Automatic, Sensor shiu, Radar, Sensor parkimi, Sendilje Ftohje/Ngrohje, Clima, Sendilje me masazh, Sedilje me memorie, Ngjyra e bardhe perl !

📝 Dogana e paguar, gati per targa !

🔧 180,000 km

🥇 Pa takse luksi, gati per targa

💰 Cmimi : 17,777 euro (i diskutueshem)

👨‍🔧Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe fizike  mund ta kontrolloni me mekanikun tuaj! 

📍 Adresa: Tirane, Shqiperia

📲📞 Per te pare makinen nga afer ose informacione te tjera, ju lutem na kontaktoni ne numrin tone te telefonit !