Oferta e Fundvitit: Jepet me qera Mercedez-Benz duke filluar nga 30 euro dita Tirana

Car Rental 21/09/2023 17:27 Post ID: 81203


Payment

30 Euro

✴ Minimum bookings 3 day and up
✴ Possibility travel National travel within the state
Brand Car-vehicles Mercedes-Benz, Year 2008 , Fuel diesel
Transmission Automatik
Kilometers 150,000 Km
City - Zone Tirana - Rinas/Tirana Airport
Address Rinas, Albania - Maps
Reads 373

💥 Jepet me qera Mercedez Benz Cc 220 duke filluar nga 30 euro dita.

🔺Kambio automatike

🔺Nafte 

🔺Viti 2008

💰 Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.

📲📞Per rezervim kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp: